About us

Dlaczego i jak to robimy?

Rynkowy debiut
Metromierzami do sportu oraz pomiarami w sporcie zajmujemy się od 2007 roku, ale z pomiarami drogi większość Naszego zespołu ma do czynienia już od 1995 roku gdyż od tego czasu zajmujemy się taksometrami naliczającymi drogę i opłaty w taksówkach. Pierwsze prace koncepcyjne nad naszymi produktami przeznaczonymi do sportowych zastosowań rozpoczęliśmy w 2007. Pierwsze metromierze z serii Rallycomputer zadebiutowały na rynku dwa lata później.

Pierwszy metromierz - Rallycomputer 7

Przez ten czas uważnie wysłuchiwaliśmy potrzeb rajdowców i ich zespołów. Testowaliśmy prototypowe modele w terenie, po czym zbieraliśmy opinie przyszłych użytkowników metromierzy. Nie poprzestaliśmy tylko na wprowadzeniu nowego sprzętu na rynek. W kolejnych miesiącach rozbudowaliśmy metromierze Rallycomputer 2 do wersji 2+, dodając trasowanie waypointów.

Tak działamy
Pracowaliśmy nie tylko nad nowym sprzętem. Wypracowaliśmy także własną metodę działania. Korzystamy z niej do dziś. Słuchamy rynku, sprawdzamy produkty w rzeczywistych warunkach i przy udziale przyszłych użytkowników, a następnie analizujemy rezultaty i każdą zgłoszoną uwagę. Dopiero przejście przez tak pełną ścieżkę sprawia, że metromierz czy czujnik prędkości jest gotowy do sprzedaży.
Sukces serii Rallycomputer pozwolił nam na rozbudowę sieci sprzedaży. Zarówno w kraju, jak i za granicą. Zmusiła nas do tego także szybko rosnąca liczba zamówień.

Nowe wyzwania – nowe rozwiązania
Rynek wyczekiwał kolejnych modeli metromierzy marki iTrip. Te dostarczyliśmy w 2015 roku, gdy zadebiutowały metromierze H-51, H-100 oraz H-101.
Pozytywny odbiór środowiska rajdowego zachęcił nas do wzmożonych prac na rzecz dalszego zwiększenia dokładności pomiarów. Rozwój rajdów sprawiał, że kierowcy i piloci stanęli przed nowymi wyzwaniami. Naszym zadaniem było im pomóc. Dlatego lata 2016 i 2017 to okres intensywnych prac koncepcyjnych i konsultacji z zawodnikami i ich drużynami. Wszystko po to, by kolejne produkty – metromierze, komputery pokładowe i czujniki prędkości – spełniły oczekiwania odbiorców.Przez kolejne miesiące pracowaliśmy nad uniwersalnym metromierzem i-102, aplikacją do jazdy na regularność oraz innymi nowościami które sukcesywnie będą pojawiały się na stronie. W 2017 roku światło dzienne ujrzała zaawansowana pod kątem oferowanych opcji, ale prosta w obsłudze aplikacja Smart speed table. Swoją premierę miał też metromierz i-102.


Sukcesy w rajdach
Przez ten cały czas mocno angażowaliśmy się w rajdy. Bieżący kontakt z zawodnikami i ich teamami oraz uczestnictwo w zawodach jest kluczowe dla wiarygodności marki iTrip. W 2014 roku Rajdzie Polskim Historycznym właściciel firmy Robert Skierski jako kierowca wraz z pilotem Kamalem Kheldounim startował Fiatem 125 wyposażonym w nasze własne urządzenie pomiarowe Rallycomputer 7. Zajął 11. miejsce w klasyfikacji generalnej.
Kolejne dwa sezony, już jako pilot, zaliczył wszystkie eliminacje Pucharu Polski samochodów zabytkowych w jeździe na regularność. Pilotując Jacka Grochowskiego jeżdżącego Fiatem 125 wyposażonym w Rallycomputer 7 i repeater u-31, zameldował się na podium w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski na 3. miejscu wśród pilotów.
W sezonie 2016 Robert Skierski zajął 4. miejsce wśród pilotów Pucharu Polski. Pomogły w tym po raz kolejny wykorzystywane produkty iTrip, czyli Rallycomputer 7 wraz z repeaterem u-31.Nasz zespół stawiał sobie kolejne wymagania. Efektem naszej ambicji było wystartowanie w sezonie 2017 w Mistrzostwach Polski samochodów historycznych w jeździe na regularność. Wcześniej podjęliśmy decyzję o budowie własnego samochodu, przeznaczonego właśnie do tego typu rajdów.Mamy dowody, że nasz firmowy sprzęt rzeczywiście pomaga zawodnikom !!
Nasza załoga wykorzystywała w sezonie 2017 urządzenia Rallycomputer 7, wyświetlacz kierowcy u-31 oraz aplikację Smart Speed Table.

W 2018 roku miejsce Rallycomputer 7 zajął nowy model metromierza, iTrip i-102 a Rallycomputer 7 wykorzystujemy jako metromierz rezerwowy.

Przed Nami jeszcze pół sezonu.

bbb