Metromierze do rajdów na regularność

Bierzesz udział w rajdach na regularność? Zależy Ci na dokładnym pomiarze prędkości, czasu oraz przejechanej drogi? Metromierz iTrip gwarantuje precyzję pomiarów oraz ich czytelną prezentację.

Precyzja, precyzja... . Metromierze montowane samochodach sportowych, które biorą udział w rajdach na regularność muszą wykazywać się precyzją pomiaru czasu oraz drogi. Pomagają one kierowcom w ustaleniu tempa jazdy podczas pokonywania kolejnych kilometrów odcinków na regularność.
Pomiar drogi zapewnia możliwość podłączenia dwóch czujników które mogą pracować w kilku konfiguracjach. Metromierze te mogą pracować z czujnikami które generują nawet 60 imp/1 obrót koła.

Czas prezentowany przez metromierz jest synchronizowany z czasem systemu GPS, który służy w wielu rajdach jako wzorzec dla systemu sędziującego. Specjalne funkcje automatycznej zmiany prędkości, wskazania zysku lub straty a nawet porównania czasu na sytuacji z czasem wzorcowym umożliwiają sięgnięcie po najwyższe wyniki.

Metromierze z tej grupy to doskonała propozycja dla amatorów, pasjonatów oraz kierowców zawodowo starujących w rajdach.

Precyzyjne pomiary drogi z czujników
Bardzo dokładny pomiar drogi to podstawa w rajdach na regularność. Metromierze iTrip moga pracować z dwoma czujnikami jednocześnie. Czujniki mogą pracować w pięciu ustawianych przez użytkownika konfiguracjach: 1. mierzysz drogę z wykorzystaniem jednego czujnika, 2.mierzysz drogę z wykorzystaniem dwóch czujników zamontowanych na lewym i prawym kole. Metromierz oblicza drogę na podstawie sumy informacji z dwóch czujników. 3. mierzysz drogę za pomocą jednego czujnika, drugi traktując jako zapasowy. 4. mierzysz drogę z wykorzystaniem dwóch czujników zamontowanych na lewym i prawym kole. Metromierz oblicza drogę na podstawie informacji z czujnika który wytwarza mniej impulsów ( koło wolniejsze ) 5. mierzysz drogę z wykorzystaniem dwóch czujników zamontowanych na lewym i prawym kole. Metromierz oblicza drogę na podstawie informacji z czujnika który wytwarza więcej impulsów ( koło szybsze)
Metromierze mogą pracować nawet z czujnikami wytwarzającymi 20 imp/1obrót koła.

Metromierze dedykowane

iTrip i-102 REG - zaawansowany metromierz do rajdów na regularność z czytelnym wyświetlaczem LCD
Zaawansowany metromierz do rajdów na regularność z czytelnym wyświetlaczem LCD wyposażonym w filtr antyodblaskowy, wbudowanym GPS-em. Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS. Posiada ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych parametrów, zaawansowane opcje konfiguracji czujników. Ma możliwość wyposażenia w funkcję Rejestratora odcinka specjalnego.
Do rajdów na regularność oferuje m.in. funkcję : automatyczną zmianę prędości średniej,możliwość korekty dystansu na podstawie danych z pamięci, pomiar czasu na każdej sytuacji drogowej oraz porównanie do czasu idealnego, wyliczanie przesunięcia w metrach względem idealnego przejazdu.
 Zaaawnsowany metromierz do rajdów na regularność z czytelnym wyświetlaczem LCD wyposażonym w filtr antyodblaskowy, wbudowanym GPS-em

Pozostałe metromierze iTrip

S-1 + aplikacja
wkrótce

bbb