Metromierze do rajdów szybkościowych

Uwielbiasz brać udział w rajdach szybkościowych i zawsze chcesz wygrywać? Wybierz metromierz który pomoże Ci nawigować na dojazdówkach a podczas OS zmierzy i zarejestruje najważniejsze parametry Twojego przejazdu.

Metromierze iTrip do rajdów szybkościowych to urządzenia które będą Cię wspierać od startu do metu. Pomierzą drogę na dojazdówkach, skontrolują czas od PKC do PKC, a na odcinkach OS pomierzą i zapamiętają dane odcinka specjalnego: czas odcinka, prędkości średniej i maksymalne, czas startu i czas osiągnięcia mety.

Metromierze te wywietlają na ekranie wybrane przez Ciebie parametry oraz synchronizowany GPS-em czas RTC. Możesz sam skonfigurować liczbę parametrów które mierzy metromierz oraz samodzielnie wskazać gdzie mają one być wyświetlane. Pomaga to mimo ogromnych możliwości metromierza ograniczyć listę parametrów do tych które uznasz za potrzebne.

Precyzję pomiaru zapewnia funkcja pomiaru przejechanej odległości z wykorzystaniem wbudowanego modułu GPS. Taki pomiar jest niezależny od uślizgów kół, chwil przebytych "w powietrzu" oraz nie wymaga kalibracji. Do metromierzy można podłączyć również 2 czujniki prędkości.

Metromierze z tej grupy to doskonała propozycja dla amatorów, pasjonatów oraz kierowców zawodowo starujących w rajdach.
Zarejestruj odcinek OS
Pokonywanie odcinka specjalnego sprawia największą frajdę, ale i zarazem największe wyzwanie. Aby mieć bardzo dokładny wgląd w to, co dzieje się na trasie, możęsz zarejestrować odcinek OS za pomocą Rejestratora docinka OS wbudowanego w metromierz i-102. Urządzenie wskaże dokładny czas pokonania odcinka, czas startu, czas mety, prędkość maksymalną,średnią i ilość przebytych kilometrów.

Metromierze dedykowane

iTrip i-102 - zaawansowany metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD wyposażonym w filtr antyodblaskowy
Zaawansowany metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD wyposażonym w filtr antyodblaskowy, wbudowanym GPS-em. Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS. Posiada ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych parametrów, zaawansowane opcje konfiguracji czujników. Ma możliwość wyposażenia w funkcję Rejestratora odcinka specjalnego. Obudowa nie jest hermetyczna, nie posiada funkcji trasowania azymytów.
Metromierz i-Trip z wbudowanym GPS oraz rejestratorem odcinka OS.

Pozostałe metromierze iTrip

iTrip L-51 - lekki, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm
Lekki, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm, wbudowanym GPS-em. Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS.
Metromierz - tripmeter iTrip L-100 z GPS i trasowaniem azymutów

bbb