Metromierze do utv i ssv

Jesteś w swoim żywiole, gdy ścigasz się pojazdami UTV lub SSV? Zamontuj precyzyjny metromierz iTrip z funkcjami przeznaczonymi do pomiarów w Twojej dyscyplinie, w odpornej na kurz i wodę obudowie.

Nie tylko właściciele samochodów sportowych mogą cieszyć się z posiadania metromierza iTRIP.
Specjalnie zbudowania obudowa ze stali, wyposażona w podówjne zabezpieczenie zabiezpiecza metromierz przed wodą i kurzem. 8 wbudowanych punktów mocujących ( każdy z gwintem M4 ) zapewni stabilne mocowanie wykluczające przesuwanie się czy odpadnięcie metromierza.
Precyzję pomiaru zapewnia funkcja pomiaru przejechanej odległości z wykorzystaniem wbudowanego modułu GPS. Taki pomiar jest niezależny od uślizgów kół, chwil przebytych "w powietrzu" oraz nie wymaga kalibracji. Do metromierzy można podłączyć również 2 czujniki prędkości.

Metromierze mogą posiadać wbudowaną funkcję "jazdy na azymut", czyli pomoc w dotarciu do celu który jest opisany w roadbook kierunkiem i odległością. Przy wykorzystaniu funkcji "jazdy na azymut" metromierz może przedstawić cel ( waypoint ) oraz drogę do niego na podłączonym urządzeniu Garmin.

Metromierze z tej grupy to doskonała propozycja dla amatorów, pasjonatów oraz kierowców zawodowo starujących w rajdach.
Pomiar drogi na podstawie GPS
Pokonywanie odcinków w terenie błotnistym czy piaszczystym często sprawia że koła ulegają poślizgom, przez co metromierze mierzące wyłącznie na podstawie czujników, zliczają również te niepokonane kilometry. Metromierze iTrip umożliwają precyzyjny pomiar drogi wyłącznie na podstawie wbudowanego modułu GPS, eliminując błędy uślizgów. Dodatkowym atutem jest brak konieczności wykonywania kalibracji.

Metromierze dedykowane

iTrip H-100 - hermetyczny metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD
Hermetyczny metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD, wbudowanym GPS-em oraz możliwością "trasowania azymutów". Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS.
Hermetyczny metromierz iTrip H-100 z wbudowanym GPS oraz funkcją trasowania azymutów.

Pozostałe metromierze iTrip

iTrip H-51 - hermetyczny, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm
Hermetyczny, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm, wbudowanym GPS-em oraz możliwością "trasowania azymutów". Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS.
Hermetyczny metromierz iTrip H-51 z wbudowanym GPS oraz funkcją trasowania azymutów.

bbb