iTrip metromierze tripmeter do motocykli

baner pion moto

 

Metromierz tripmeter iTrip RCMINI H-51 z mozliwocia trasowania azymutow waypointowMetromierz iTrip RC MINI H-51 z możliwością jazdy na azymut.

Przeznaczony do quadów i motocykli ale sprawdzi się jako metromierz również w samochodzie. Obudowa ze stali z podwójnymi uszczelkami, wodoszczelne złącza. Wersje z przewodami z tyłu lub dołu obudowy. Również wersja z wbudowanym ultraszybkim modułem GPS wspierającym naliczanie drogi. Można rozbudować o trasowanie azymutów. Zobacz pełny opis metromierza z trasowaniem azymutów, RCMINI.

Metromierz tripmeter iTrip Multifunction H-100 z mozliwocia trasowania azymutow waypointowMetromierz iTrip Multifunction H-100 z możliwością jazdy na azymut.

Duży kontrastowy wyświetlacz, na którym bez konieczności przełączania widać wszystkie wartości pomiarowe metromierza. Bardzo szybka obsługa wszystkich funkcji, możliwość rozbudowy o trasowanie azymutów, również wersja z wbudowanym ultraszybkim modułem GPS wspierającym naliczanie drogi. W wersji z AZYMUT nie musi współpracować z Garmin aby nawigować do azymutu. Zobacz pełny opis metromierza RC multifunction H-100.

Metromierz tripmeter iTrip RC 6+ H-101 z mozliwocia trasowania azymutow waypointowMetromierz iTrip RC 6+ H-101 z możliwością jazdy na azymut.

3 niezależne okna ultrajasnych wyświetlaczy LED. W każdym z nich można wyświetlać dowolny parametr. Bardzo szybka obsługa wszystkich funkcji, możliwość rozbudowy o trasowanie azymutów, również wersja z wbudowanym ultraszybkim modułem GPS wspierającym naliczanie drogi. W wersji z AZYMUT nie musi współpracować z Garmin aby nawigować do azymutu. Zobacz pełny opis metromierza RC multifunction H-101.

Metromierz azymut iTrip Multifunction H-100 do trasowania azumutów i waypointowAzymut RC multifunction H-100 do jazdy na azymut.

Urządzenie do trasowania AZYMUTÓW. Bardzo szybka obsługa wszystkich funkcji. Nie musi współpracować z Garmin aby nawigować do azymutu. Można rozbudować o METROMIERZ. Zobacz pełny opis urządzenie do trasowania azymutów RC multifunction H-100.