iTrip metromierze tripmeter do rajdów baja

metromierze do offroad

 

Metromierze odporne na kurz i wodę.

Metromierz tripmeter iTrip RC MINI H-51 z możliwoscia trasowania azymutowMetromierz iTrip RC MINI H-51 z możliwością jazdy na azymut.

Prosty metromierz do quadów i samochodów. Obudowa ze stali z podwójnymi uszczelkami, wodoszczelne złącza. Wersje z przewodami z tyłu lub dołu obudowy. Również wersja z wbudowanym ultraszybkim modułem GPS wspierającym naliczanie drogi. Można rozbudować o trasowanie azymutów. Zobacz pełny opis metromierza z trasowaniem azymutów, RCMINI.

Metromierz tripmeter iTrip Multifunction H-100 z możliwoscia trasowania azymutowMetromierz iTrip Multifunction H-100 z możliwością jazdy na azymut.

Metromierz z nowej serii w ultrawytrzymałej obudowie. Bardzo szybka obsługa wszystkich funkcji, możliwość rozbudowy o trasowanie azymutów, również wersja z wbudowanym ultraszybkim modułem GPS wspierającym naliczanie drogi. W wersji z AZYMUT nie musi współpracować z Garmin aby nawigować do punktu. Zobacz pełny opis metromierza RC multifunction H-100.

Azymut komputer rajdowy iTrip Multifunction H-100 z możliwoscia trasowania azymutowAzymut iTrip Multifunction H-100 do jazdy na azymut.

Urządzenie do trasowania Azymut z nowej serii, w ultrawytrzymałej obudowie. Bardzo szybka obsługa wszystkich funkcji, możliwość rozbudowy o funkcje metromierza. Zawiera ultraszybki moduł GPS. Nie musi współpracować z Garmin aby nawigować do punktu. Zobacz pełny opis metromierza RC multifunction H-100.

Metromierz tripmeter iTrip RC 6+ H-100 z możliwoscia trasowania azymutowMetromierz iTrip Multifunction H-101 z możliwością jazdy na azymut.

3 niezależne okna ultrajasnych wyświetlaczy LED. W każdym z nich można wyświetlać dowolny parametr. Bardzo szybka obsługa wszystkich funkcji, możliwość rozbudowy o trasowanie azymutów, również wersja z wbudowanym ultraszybkim modułem GPS wspierającym naliczanie drogi. W wersji z AZYMUT nie musi współpracować z Garmin aby nawigować do punktu. Zobacz pełny opis metromierza RC multifunction H-101.

Metromierze nie odporne na wodę.

Metromierz tripmeter iTrip RC MINI L-51 z możliwoscia trasowania azymutowMetromierz iTrip RC MINI L-51 z możliwością jazdy na azymut.

Lekki i prosty metromierz do samochodów. Obudowa z tworzywa sztucznego, przewody wyprowadzone z dołu obudowy. Również wersja z wbudowanym ultraszybkim modułem GPS wspierającym naliczanie drogi. Można rozbudować o trasowanie azymutów. Zobacz pełny opis metromierza z trasowaniem azymutów, RCMINI.

Metromierz tripmeter iTrip Multifunctio L-100 z możliwoscia trasowania azymutowMetromierz iTrip Multifunction L-100 z możliwością jazdy na azymut.

Metromierz z nowej serii. Zapewnia bardzo szybką obsługę oraz jeszcze szybsze zarządzanie funkcjami. Posiada nowe funkcje zwiększające możliwości pomiarowe. Posiada dwa wejścia czujników drogi, prostą kalibrację. Jego obudowa nie jest wodoszczelna, a więc nie nadaje się do rajdów przeprawowych. Można rozbudować o funkcje trasowania Azymutów. Zobacz pełny opis metromierza RC multifunction L-100.

Azymut komputer rajdowy iTrip Multifunction L-100 z możliwoscia trasowania azymutowMetromierz iTrip Multifunction L-100 do jazdy na azymut.

Urządzenie do trasowania Azymut z nowej serii. Zapewnia bardzo szybką obsługę oraz jeszcze szybsze zarządzanie funkcjami. Jego obudowa nie jest wodoszczelna, a więc nie nadaje się do rajdów przeprawowych. Można rozbudować o funkcje Metromierza. Zobacz pełny opis urządzenia do trasowania azymutów RC Azymut L-100.