Start

4 Wspomnienie Warszawskiego

 

iTrip to marka wysokiej klasy metromierzy do rajdów i komputerów rajdowych.

Produkujemy metromierze do rajdów oraz komputery rajdowe. Nasze urządzenia umożliwiają pomiary odległości, czasu i prędkości. Metromierze iTrip mają funkcję dedykowane do konkretnych typów rajdów. Nasze produkty sprawdzają się w każdym rajdzie oraz w pomiarach drogowych.

Posiadamy metromierze przeznaczone do samochodów, quadów. W ofercie mamy modele metromierzy motocyklowych o zwartych obudowach i dużych cyfrach. Nasze metromierze zamontujesz w pojeździe klasycznym, nawet z instalacją 6 V.

Tobie pozostawiamy wybór najlepszego dla Ciebie metromierza do rajdów.

Nasza oferta jest bardzo obszerna. Wybierz metromierz z serii hermetycznych metromierzy do off road i metromierzy 4x4. Wybierz metromierze o uniwersalnym zastosowaniu, które sprawdzą się w każdym rajdzie. Przygotowaliśmy również specjalny metromierz do pomiarów drogowych. Posiadamy w ofercie aplikację metromierz, która współpracuje z wybranymi modelami naszych metromierzy.

 

Metromierz iTripcomputer do rajdów i każdego typu pojazdu.

Nasze metromierze są cenione wśród zawodników za funkcję, jakość i wsparcie. Szczególnie metromierze off road opinie mają bardzo dobre. Szukając metromierza do rajdu, rzadko trafisz nasz metromierz na olx lub allegro. Zawodnicy niechętnie pozbywają dobrych i trwałych produktów.

 

Nasze metromierze są precyzyjne i niezawodne.

Metromierz do offroad iTrip H-101 z wyświetlaczami LED oraz funkcją trasowania waypointów.

Urządzenia są skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zapewniają dużą dokładność pomiarów. Korzystamy z każdej metody, aby poprawić jakość pomiarów. Nasze metromierze obliczają drogę na podstawie dwóch czujników. Każdy z czujników jest wyposażony w system diagnostyki. Metromierze są również wyposażone we wbudowany w metromierz GPS. Dzięki temu metromierz może obliczać drogę bez czujników. Obsługa jest intuicyjna i przemyślana dzięki testom w warunkach rajdowych. Obudowy są poręczne i wytrzymałe. Wersję hermetyczne to urządzenia o prawie wojskowej jakości wykonania. Zawodnicy sprawdzili, że pracują nawet pod wodą! Każdy metromierz ma możliwość aktualizacji oprogramowania poprzez pendrive. Aktualizację udostępniamy za darmo bez żadnego limitu czasowego.

Dedykowane do niektórych typów rajdów funkcję zamieniają metromierz w komputer rajdowy. Posiadamy specjalne funkcje do:

  • trasowania waypointów na podstawie kierunku i odległości — rajdy off road
  • jazdy na regularność pojazdów zabytkowych lub współczesnych — rajdy na regularność
  • tworzenia raportów z pomiarów podczas pomiarów drogowych lub organizacji rajdów

Rozważając zakup metromierza do rajdów, nie martw się o jego podłączenie. Do każdego modelu są instrukcje, które pokazują jak podłączyć metromierz. Wyjaśnimy również pytania: jak wybrać metromierz lub na co zwrócić uwagę. Konstruując metromierze, przejechaliśmy każdy typ rajdu. Wyjaśnimy, jakie ma zasady rajd na regularność czy co to jest trasowanie waypointa. Podyskutujemy, dlaczego metromierz ios lub metromierz 4x4 aplikacja Android ma większe błędy.

Śmiało zadzwoń i pytaj.

Najlepsze metromierze do rajdów i drogownictwa. Zapraszamy.