Akcesoria do metromierzy i czujników

Metromierze i czujniki iTrip to urządzenia, które zapewniają: precyzyjny pomiar, efektywną analizę oraz jasną prezentację parametrów dotyczących trasy. Jednak do ich komfortowej eksploatacji możesz wykorzystać również całą serię akcesoriów dodatkowych. Elementy te znacząco ułatwiają korzystanie z czujników i metromierzy, a synergia ich pracy, pozwala na wykorzystanie specyficznych funkcji wyposażenia samochodu rajdowego.

Montaż, jak i korzystanie z metromierzy nie zawsze przebiega w sposób szablonowy. Utrudniony montaż czy modyfikacje sprzętu niekiedy nie pozwalają korzystać z czujników i metromierzy właściwie. W tym właśnie celu powstał cały szereg: elementów dodatkowych, wiązek i kabli, które nie tylko pozwolą na szybszy i łatwiejszy montaż urządzeń, ale zarazem umożliwią instalacje sprzętu w niestandardowych warunkach.

Akcesoria znajdujące się w ofercie to nie tylko dodatki. To przede wszystkim urządzenia, które potęgują wydajność pracy metromierzy tak niezbędnych podczas rajdu. Wszystkie dodatki wykazują kompatybilność z urządzeniami iTrip, ale również pozwalają na wykorzystanie ze sprzętem innego producenta.
Wyświetlacze dla kierowcy

Kompatybilne z metromierzami, nowoczesne, i przekazujące wybrane parametry to tylko kilka cech innowacyjnych wyświetlaczy , które podczas trasy pozwalają kierowcy być na bieżąco z parametrami dotyczącymi trasy.

plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa