Filtr zasilania i filtry sygnału prędkości

Popraw bezpieczeństwo swoich pomiarów.

Innowacyjne i praktyczne: takimi urządzeniami są filtry zasilania i filtry sygnału prędkości. Sprzęt rozwiązuje kłopoty związane z problematyczną instalacją elektryczną Waszego auta. Jeśli na trasie metromierz traci sygnał, zaczyna wskazywać nieprecyzyjne wartości bądź zachowuje się nieprzewidywalnie, to przyczyną może być instalacja elektryczna lub zakłócenia.

Rozwiązaniem problemów płynących z tego tytułu są filtry zasilania, których zadaniem jest redukcja zakłóceń, a zarazem przeciwdziałanie wszelkim nieprecyzyjnym pomiarom.

Filtry sygnału prędkości pełnią podobną rolę, ale wyłącznie w zakresie sygnału prędkości z czujnika.

Oferowane filtry zasilania i filtry sygnału prędkości zostały wielokrotnie sprawdzone podczas zawodów. Ich konstrukcja zapewnia stabilność oraz wygodny montaż.

Filtr zasilania

Cenisz sobie precyzję pomiarów dotyczących pokonywanej trasy w pojazdach offroad lub pojazdach zabytkowych?
Filtr zasilania przeznaczony jest do filtracji napięcia zasilającego metromierz, ale nie ogranicza się wyłącznie do tej roli.
Napięcie zasilania metromierza jest filtrowane wielostopniowo co eliminuje zakłócenia o różnych częstotliwościach. W układzie zasilania zastosowany jest dodatkowy stabilizator który wytwarza napięcie 5V które może być potrzebne do zasilania np. czujników.

Filtr zasilania w obudowie hermetycznej IP67.

Jego możliwości to:
  • filtracja zasilania metromierza
  • filtracja sygnału stacyjki
  • filtracja sygnału biegu wstecznego
  • stabilizowane wyjście 5V do zasilania np. czujników prędkości
  • sygnalizacja obecności napięcia oraz sygnałów biegu wstecznego i sygnału stacyjki
  • wygodne, rozłączalne złącza
Image
Kup filtr zasilania w sklepie fabrycznym

Filtr zasilania i zaawansowany filtr sygnałów prędkości

Cenisz sobie precyzję pomiarów dotyczących pokonywanej trasy? Jesteś pasjonatem modyfikowanych pojazdów offroad lub pojazdów zabytkowych? Lubisz funkcjonalne urządzenia o szerokiej gamie zastosowań?

Image

W takim razie moduł filtracji zasilania i filtr sygnałów prędkości zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Urządzenie podobnie jak filtr zasilania przeznaczone jest do filtracji napięcia zasilającego metromierz oraz sygnałów stacyjki i biegu wsteczneg. Ale nie ogranicza się wyłącznie do tej funkcji.
Posiada również wyjście 5V, filtrację sygnałów z dwóch przycisków reset oraz wbudowany system formowania sygnału prędkości.

plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa