Wyświetlacze dla kierowcy

Zobacz więcej

Repeatery to urządzenia umożliwiające na wgląd w niezbędne kierowcy parametry dotyczące trasy bez zbędnej wymiany informacji z pilotem. Sprawny i niezawodny wyświetlacz to podstawa wyposażenia każdego samochodu rajdowego.

Poszczególne parametry dotyczące trasy to bardzo cenna informacja dla kierowcy, która umożliwia podejmowanie decyzji w krótszym czasie. Przekłada się to na wynik końcowy. W praktyce: wyświetlacz może pokazywać wybrane parametry pomiarowe, które zostały wstępnie ustawione na metromierzu.
Repeatery iTrip to doskonałe narzędzie pracy zawodowca, amatora czy kierowcy hobbystycznie podchodzącego do rajdów.

Repeater µ-31

Wyświetlacz kierowcy µ-31 przeznaczony jest do wyświetlania kierowcy parametrów mierzonych przez metromierz. Wysokość wyświetlanych cyfr wynosi 14 mm. Powyżej wyświetlacza znajduje się 5 dwukolorowych diod które w trybie jazdy na regularność wyświetlają dodatkowe informację. Repeter jest bezobsługowy. Całą obsługa znajduje się w metromierzu który obsługuje pilot. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego. Na zamówienie może być przygotowana jako hermetyczna, spełniająca normę IP67. µ-31 współpracuje z metromierzami: L-100, H-100, H-101 oraz wycofanymi z produkcji Rallycomputer 6, Rallycomputer 7, Rallycomputer 8 Multifunction.
Wyświetlacz kierowcy iTrip do metromierza
Kup repeater w sklepie fabrycznym

Repeater µ-30

Miniaturowy repeater z wyświetlaczem LCD. Wkrótce w sprzedaży.
plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa