Aplikacje dla systemu Android

Każdy posiadacz smartfona i systemu Android nie musi martwić się już o zakup metromierza. Od dziś prezentacja danych dotyczących trasy jeszcze nigdy nie było tak proste. Aplikacje dla systemu Android to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie czytelny wgląd w dane, a zarazem lubią wygodę.

Aplikacje samodzielnie lub we współpracy ze sterownikiem s-1 , umożliwiają obliczanie i efektowne prezentowanie niemalże wszystkich pomiarów dotyczących pokonywanej trasy. Wykorzystanie w tym celu smartfona daje przede wszystkim komfort w sterowaniu oraz czytelności ekranu.
Takie możliwości zdecydowanie wspomogą efektywność przejazdu i pozwolą zwiększyć szansę na dobry wynik.

Ilość i rodzaj danych pokazywanych w aplikacji jest wystarczająca dla pilotów rajdowych, którzy swoją trasę uzależniają od precyzyjnych pomiarów.

Aplikacja do rajdów na regularność - Inteligentna tabela prędkości

Niezwykle praktyczna i przydatna aplikacja, której przeznaczeniem jest wspomaganie pilotów i kierowców rajdów na regularność. Pełni ona rolę elektronicznej tabeli prędkości  oraz informacji o odcinku. Zapewnia aktualne i precyzyjne informacje dotyczące pokonywanej trasy.

Szczególnie interesujący jest mechanizm sygnalizacji przed sytuacjami drogowymi , który sprawiaże możesz przygotować się do manewru. Sygnalizacja zrealizowana jest za pomocą informacji na ekranie oraz za pomocą dźwięku, dzięki czemu również kierowca otrzymuję informacje o manewrze.

Aplikacja zapewnia automatyczną zmianę prędkości średniej na odcinkach trasy, co kasuje błędy wynikające ze spóźnionej zmiany oraz upraszcza obsługę.  

Dzięki wbudowanemu zegarowi który może być synchronizowany z czasem organizatora lub czasem GPS, aplikacja umożliwia  start do odcinka o wyznaczonym czasie, bądź start ręczny.

plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa