Aplikacja do rajdów na regularność - Inteligentna tabela prędkości

Aplikacja inteligentna ( elektroniczna ) tabela prędkości do rajdów na regularność.

Jesteś miłośnikiem skutecznych i nowoczesnych rozwiązań? Szukasz oprogramowania, które może wspomóc Twoje starty w rajdach na regularność? Przeznaczeniem aplikacji jest wspomaganie załóg, biorących czynny udział w rajdach na regularność. Zasada działania aplikacji jest genialna w swej prostocie. Pozwala na automatyczne wyliczanie drogi idealnej oraz czasów idealnych z uwzględnieniem zmian średniej prędkości obowiązującej na odcinku..

Szczególnie interesującą funkcją jest sygnalizacja zdarzeń na trasie. Funkcja ta pozwala w zrozumiały sposób przekazać informacje o pozycji pojazdu względem idealnego przejazdu. Dodatkowo sygnalizując wcześniej zdarzenia, ułatwia nawigowanie i zapobiega sytuacją "przegapienia" zdarzenia drogowego. W praktyce pozwala to na wcześniejsze przygotowanie się na manewr. Korzystanie z aplikacji pozwala maksymalnie wykorzystać czas pilota na nawigowanie i pomiary drogi. Dzięki aplikacji wynik na mecie, może okazać się zdecydowanie korzystniejszy.

Dzięki czytelnemu ekranowi tabletu lub smartfonu zarówno kierowca, jak i  pilot, otrzymują informacje o zbliżającym się manewrze.

Korzystanie z aplikacji zapewnia pilotowi i kierowcy dźwiękową sygnalizację czasu idealnego, umożliwiając szybszą i precyzyjniejszą reakcję bez konieczności wymiany informacji. Włączenie aplikacji do wyposażenia pojazdu, pozwoli realnie wpłynąć na wynik końcowy pokonywanej trasy.

Aplikacja posiada możliwość synchronizacji czasu z zegarem organizatora lub wzorcowym czasem GPS. Start do odcinka może być realizowany ręcznie bądź automatycznie o wyznaczonym czasie.

Przygotowanie danych niezbędnych do działania aplikacji jest szybkie oraz intuicyjne. Polega na wpisaniu odległości oraz prędkości średnich opisujących odcinek.
Dane wprowadza się do aplikacji ręcznie za pomocą odpowiedniej funkcji.
Aplikacja może pracować z opisem odcinków które mają do 100 sytuacji drogowych.
Zawodnicy którzy dążą do idealnej jazdy , mogą wprowadzić do aplikacji również opis sytuacji na których nie ma zmiany prędkości średniej, dla których chcą mieć wyliczony czas idealny oraz uzyskać sygnalizację dźwiękową przed manewrem.
Aby ułatwić przygotowywanie tak dużych opisów, w aplikacji jest funkcja odczytu danych z pamięci. Dane można przygotować na komputerze PC lub Mac, i skopiować do smartfona lub tabletu.

plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa