Moduł wzmacniający i dzielący sygnał prędkości

Skonstruowany z myślą o bezproblemowym montażu

Dzielnik wzmacniacz impulsów prędkości

Obawiasz się, że metromierz nie odczytuje sygnału prędkości właściwie? Widzisz, że trasa nie jest naliczana podczas powolnej jazdy? Nie wiesz jak rozwiązać ten problem? Już nie musisz się tym martwić.

Moduł wzmacniający to urządzenie funkcjonalne, a zarazem niezawodne, którego wielu z nas potrzebuje. Jego głównym zadaniem jest umożliwienie podłączenia metromierza do każdego rodzaju sygnału prędkości. Wiele pojazdów korzysta z czujników prędkości o niestandardowym poziomie sygnału, przez co metromierz nie zawsze radzi sobie z precyzyjnym pomiarem.

W tym wypadku moduł wzmacniający i dzielący sygnał to podstawa. Decydując się na zakup modułu otrzymujemy urządzenie, które:

  • wzmacnia amplitudę sygnału prędkości,
  • dzieli liczbę impulsów,
  • konwertuje sygnał poprzez wejścia NPN, PNP,
  • poprawia jakość sygnału.

Każdy kierowca rajdowy ceni sobie wydajnie pracujące urządzenia, jednak to te genialne w swojej prostocie są szczególnie często wykorzystywane. Montaż modułu to formalność, a korzyści płynące z działania urządzenia nie da się niczym zastąpić.

Kup czujnik w sklepie fabrycznym

Cechy charakterystyczne czujnika.

Zalety modułu wzmacniającego

Uniwersalne możliwości urządzenia pozwala na bezproblemowe dopasowanie metromierza do sygnału prędkości w pojeździe bez. Moduł posiada wbudowane wejście na sygnał prędkości o regulowanym wzmocnieniu. Znajdzie się tutaj również wejście na sygnał o stałym poziome przełączania. Wbudowany dzielnik pozwala dopasować liczbę impulsów do możliwości metromierza.

Podczas dopasowania moduł nie wymaga od Państwa użycia lutownicy ponieważ regulacja wzmocnienia oraz dopasowanie podziału polega na przekładaniu jumperów.

Moduł wyposażony jest w innowacyjny system sygnalizacji zliczania impulsów oraz kontroli zasilania, dzięki czemu każdy z nas otrzyma praktyczne narzędzie, które podczas rajdu może okazać się bezcenne.

Specyfikacja

Funkcje
  • wytwarzanie impulsów elektrycznych do metromierza
a także:
  • podział liczby impulsów sygnału prędkości
  • wzmacnianie amplitudy sygnału prędkości
  • konwertowanie sygnałów na wyjścia NPN lub PNP
plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa