Classic C-13

Ultra precyzja i nowoczesność o klasycznym wyglądzie.

Metromierz iTrip z serii Classic model c-13 z wbudowanym GPS oraz Bluetooth

Szukasz prezyzyjnego i funkcjonalnego metromierza o klasycznym wyglądzie? Chciałbyś, aby sprzęt oferował Ci prostą i szybką obsługę? 

Przewidywany termin wprowadzenia do sprzedaży: sierpień 2019.


Metromierz iTrip c-13 to idealny metromierz do pomiarów w rajdach samochodów zabytkowych, współczesnych oraz ciężarówek. 

Zapewnia czytelną prezentację mierzonych wartości, prostą obsługę i ogromną precyzję. 

Metromierz iTrip c-13 pozwala na podłączenie dwóch czujników prędkości na podstawie których oblicza przejechaną odległość. Może być również wyposażony w moduł GPS który wspomaga lub całkowicie odpowiada za naliczanie drogi bez konieczności stosowania czujników.

Metromierz c-13 dysponuje wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 14 mm , na których możę być wyświetlana: droga długa, droga krótka, prędkość aktualna lub napięcie. Mogą być przygotowane wersje które wyświetlają tylko drogę krótką i drogę krótką.

Cenisz sobie funkcjonalność i łatwą obsługę? Jesteś otwarty na nowe technologię? 

Metromierz iTrip c-13 mimo że dysponuje wbudowanym wyświetlaczem, może być wyposażony  w moduł Bluetooth i przesyłać dane pomiarowe do urządzenia z systemem Android na którym musi być zainstalowana aplikacja iTrip a-2. 

W tej wersji metromierz c-13 + aplikacja a-2 tworzą potężną maszynę do pomiarów drogi. Metromierz i aplikacja mogą pracować na różnych kalibracjach, w różnych momentach można kasować drogę. Od wyobraźni pilota zależy sposób wykorzystania możliwości urządzenia. 

Otrzymujesz wówczas zestaw potrafiący mierzyć :
  • dwa razy drogę krótką z możliwością niezależnego kasowania
  • dwa razy drogę długą z możliwością niezależnego kasowania i niezależnej korekty
  • napięcie
  • temperaturę
  • prędkość
Obudowa metromierza wykonana jest ze stali. Posiada stabilne punkty mocujące umożliwiające zamocowanie metromierza w samochodzie lub na motocyklu. Obudowa nie jest odporna na wodę.
plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa