Metromierze do motocykli i quadów

Jesteś w swoim żywiole, gdy ścigasz się pojazdami motocyklem lub quadem? Zamontuj precyzyjny metromierz iTrip, w odpornej na kurz i wodę obudowie której wymiary zmniejszyliśmy do minimum.

Nie tylko właściciele samochodów czy pojazdów ssv mogą cieszyć się z posiadania metromierza iTRIP. Posiadamy w ofercie metromierze dedykowane do motocykli czu quadów, czyli tam gdzie ważne są niewielkie wymiary urządzenia praz duże czytelne wyświetlacze.
Specjalnie zbudowania obudowa ze stali, wyposażona w podówjne zabezpieczenie zabiezpiecza metromierz przed wodą i kurzem. 8 wbudowanych punktów mocujących ( każdy z gwintem M4 ) zapewni stabilne mocowanie wykluczające przesuwanie się czy odpadnięcie metromierza.
Wysokość wyświetlaczy dedykowanego do motocykli metromierza wynosi aż 20 mm.
Precyzję pomiaru zapewnia funkcja pomiaru przejechanej odległości z wykorzystaniem wbudowanego modułu GPS. Taki pomiar jest niezależny od uślizgów kół, chwil przebytych "w powietrzu" oraz nie wymaga kalibracji. Do metromierzy można podłączyć również 2 czujniki prędkości.

Metromierze mogą posiadać wbudowaną funkcję "jazdy na azymut", czyli pomoc w dotarciu do celu który jest opisany w roadbook kierunkiem i odległością. Przy wykorzystaniu funkcji "jazdy na azymut" metromierz może przedstawić cel ( waypoint ) oraz drogę do niego na podłączonym urządzeniu Garmin.

Metromierze z tej grupy to doskonała propozycja dla amatorów, pasjonatów oraz kierowców zawodowo starujących w rajdach.
Pomiar drogi na podstawie GPS
Metromierze iTrip umożliwiają pomiar drogi z wykorzystaniem wyłącznie wbudowanego modułu GPS. Taki pomiar rozwiązuje całkowicie problemy z uślizgami kół na luźnych nawierzchniach oraz konieczność kalibracji. Dodatkowo montaż metromierza sprowadza się wtedy wyłącznie do podłączenia zasilania. 

Metromierze dedykowane

iTrip H-51 - hermetyczny, o niewielkich wymiarach, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm

Hermetyczny, o niewielkich wymiarach, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm, wbudowanym GPS-em oraz możliwością "trasowania azymutów". Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS.
Hermetyczny metromierz iTrip H-51 z wbudowanym GPS oraz funkcją trasowania azymutów.

Pozostałe metromierze iTrip

iTrip H-100 - hermetyczny metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD, wbudowanym GPS-em
Hermetyczny metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD, wbudowanym GPS-em oraz możliwością "trasowania azymutów". Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS.
Hermetyczny metromierz iTrip H-100 z wbudowanym GPS oraz funkcją trasowania azymutów.
plzh-TWcsenfrdehuitruesuk

aaa