Metromierze do rajdów przeprawowych

Lubisz pokonywać autem trudne trasy? Przeprawy przez wodę czy podjazdy pod strome górki, stanowią dla Ciebie ogromną frajdę? Zamontuj metromierz który poprawnie pracuje nawet pod wodą.

Metromierze do rajdów przeprawowych powinny się charakteryzować prostą obsługą i pracą w ciężkich warunkcach. Posiadamy w ofercie metromierze dedykowane do rajdów przeprawowych. Każdy z metromierz serii H doskonale spełni swoje zadanie. Wybór pozostawiamy Tobie.
Specjalnie zbudowania obudowa ze stali, wyposażona w podówjne zabezpieczenie zabiezpiecza metromierz przed wodą i kurzem. 8 wbudowanych punktów mocujących ( każdy z gwintem M4 ) zapewni stabilne mocowanie wykluczające przesuwanie się czy odpadnięcie metromierza.
Wysokość wyświetlaczy dedykowanego do przepraw metromierza wynosi aż 20 mm. Możesz wybrać również bardziej rozbdowane modele z większą ilością wyświetlanych jednocześnie parametrów z wyświetlaczami LED o wysokości 14 mm lub wyświetlaczem LCD.

Precyzję pomiaru zapewnia funkcja pomiaru przejechanej odległości z wykorzystaniem wbudowanego modułu GPS. Taki pomiar jest niezależny od uślizgów kół, chwil przebytych "w powietrzu" oraz nie wymaga kalibracji. Do metromierzy można podłączyć również 2 czujniki prędkości.

Metromierze mogą posiadać wbudowaną funkcję "jazdy na azymut", czyli pomoc w dotarciu do celu który jest opisany w roadbook kierunkiem i odległością. Przy wykorzystaniu funkcji "jazdy na azymut" metromierz może przedstawić cel ( waypoint ) oraz drogę do niego na podłączonym urządzeniu Garmin.

Metromierze z tej grupy to doskonała propozycja dla amatorów, pasjonatów oraz kierowców zawodowo starujących w rajdach.
Pomiar drogi na podstawie GPS
Sam podjazd pod strome zboczę, czy przeprawa przez podmokłe tereny to momenty które mogą powodować problemy z naliczaniem odległości za pomocą czujników. Metromierze iTrip umożliwają precyzyjny pomiar drogi wyłącznie na podstawie wbudowanego modułu GPS. Dzięki temu pomiary są odporne na uślizgi kół, momenty kiedy pojazd nie ma kontaktu z podłożem. Przy pracy z modułem GPS nie ma konieczności kalibracji metromierza.

Metromierze dedykowane

iTrip H-51 - hermetyczny, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm
Hermetyczny, prosty metromierz z kontrastowymi wyświetlaczami LED o wysokości cyfr 20 mm, wbudowanym GPS-em oraz możliwością "trasowania azymutów". Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS.
Hermetyczny metromierz iTrip H-51 z wbudowanym GPS oraz funkcją trasowania azymutów.

Pozostałe metromierze

iTrip H-100 - hermetyczny metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD, wbudowanym GPS-em
Hermetyczny metromierz z czytelnym wyświetlaczem LCD, wbudowanym GPS-em oraz możliwością "trasowania azymutów". Przebyta odległość może być liczona na podstawie sygnałów z jednego lub dwóch czujników lub wyłącznie na podstawie sygnału z systemu GPS.
Hermetyczny metromierz iTrip H-100 z wbudowanym GPS oraz funkcją trasowania azymutów.