Centrum montażu metromierzy i elektroniki - do samochodów , motocykli i quadów.

Metromierze

Montaż i kalibracja metromierza wydaje się z pozoru czynnością prostą : podłączamy zasilanie oraz sygnał prędkośc ( drogi ) z czujnika i działa. Jednak wieloletnie doświadczenie w zakresie pomiarów drogi, pozwala nam twierdzić że nie jest to aż tak proste i banalne.

Potwierdzają to oglądane na rajdach problemy z pomiarem drogi, często zrzucane na jakość takiego czy innego metromierza. W bardzo wielu przypadkach problemem jest instalacja metromierza lub jakość sygnału drogi.

W najczęściej występującej sytuacji gdzie przynajmniej jeden z sygnałów doprowadzonych nie jest idealny - metromierz nie działa idealnie. W zalezności od jego typu - problemy mogą dawać najróżniejsze objawy , przerwy w działaniu, zawyżanie lub zaniżanie wskazań drogi.

Dysponujemy specjalistycznymi urządzeniami pomiarowym, które pozwalają zbadać sygnał drogi, jakość napięcia zasilania i rozwiązać problemy z działaniem metromierza. W produkcji znajdują się również urządzenia dopasowujące poziomy sygnałów, urządzenia filtrujące sygnal , itp.

Zakres prac wykonywanych przy metromierzach w zależności od producenta.

 

Producent

Zakres prac

SPARKELECTRONICS

( nasze metromierze )

Terratrip Explona ICO Triskel VHTrip Coralba Procar Roadprocesor inne
Montaż Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Kalibracja Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Naprawa Tak tel. tel. tel. tel. Tak tel. Tak tel. tel.

Inne urządzenia

Montujemy również:

  • shiflight
  • obrotomierze
  • podłączamy sygnały do komputerów pokładowych, telemtrii , itp
  • montujemy sondy do zbiorników paliwa oraz wskaźniki paliwa
  • inne według potrzeb klientów - zadaj pytanie

Instalacje elektryczne

Wykonujemy od podstaw instalację elektryczne w samochodach i motocyklach. Naprawiamy uszkodzone, spalone, instalację. Zakres prac ustalany jest indywidulanie.

Oferta

Oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak również do firm budujących samochody rajdowe , zabytkowe lub budujących inne pojazdy. Prace wykonywane są w siedzibie firmy: Warszawa, Al.Prymasa Tysiąclecia 78a. Istnieje również możliwość przeprowadzenia prac na wyjeżdzie.

Dla współpracujących z nami zespółów rajdowych - korzystne warunki cenowe.